SimpleSAMLphp 1.15 - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: {preprodwarning:warning:warning_header}
nl: Waarschuwing: dit is een pre-productiesysteem

en: {preprodwarning:warning:warning}
nl: Je gaat nu een pre-productiesysteem gebruiken. Deze authenticatie is uitsluitend opgezet voor testen en pre-productie-verfificatie. Als iemand je een link hierheen stuurde, en je bent geen <i>tester</i>, dan is dit waarschijlijk een vergissing en zou je <b>niet hier moeten zijn</b>.

en: {preprodwarning:warning:yes}
nl: Ja, ik begrijp dat ik een pre-productiesysteem ga gebruiken

en: You are now accessing a pre-production system. This authentication setup is for testing and pre-production verification only. If someone sent you a link that pointed you here, and you are not <i>a tester</i> you probably got the wrong link, and should <b>not be here</b>.
nl: Je gaat nu een pre-productiesysteem gebruiken. Deze authenticatie is uitsluitend opgezet voor testen en pre-productie-verfificatie. Als iemand je een link hierheen stuurde, en je bent geen <i>tester</i>, dan is dit waarschijlijk een vergissing en zou je <b>niet hier moeten zijn</b>.

en: Warning about accessing a pre-production system
nl: Waarschuwing: dit is een pre-productiesysteem

en: Yes, I know I am accessing a pre-production system
nl: Ja, ik begrijp dat ik een pre-productiesysteem ga gebruiken
